EKSPEDIENT WYPOŻYCZALNI ROWERÓW ELEKTRYCZNYCH I MELEXÓW

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Sandomierz, świętokrzyskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0276
Obowiązki:- praca przy wypożyczaniu rowerów elektrycznych i melexów
- wystawianie dokumentów wypożyczenia
- kontrola sprawności rowerów i melexówWymagania:Wymagania pożądane:Umiejętności i uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat.B
Wykształcenie:
  • podstawowe
Zawód:
  • Ekspedient wypożyczalni
Pozostałe wymagania:
  • mile widziane doświadczenie zawodowe
Miejsce pracy: Krakowska 36D, 27-600 Sandomierz, powiat: sandomierski, woj: świętokrzyskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: Kontakt z pracodawcą Cv wysyłać na adres e-mail: solo.sieradzki@wp.plSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca