Inżynier Automatyk

Michael Page

  • Legnica, dolnośląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 25 dni temu
  • Aplikuj teraz
  • Diagnostyka i rozwiązywanie awarii urządzeń produkcyjnych
  • Realizacja projektów w zakresie automatyki, elektryki, pneumatyki w tym związanych z rozbudową linii produkcyjnych i zakładu
  • Bliska współpraca z innymi pracownikami działu Utrzymania Ruchu oraz innymi działami w firmie
  • Współpraca z firmami i serwisami zewnętrznymi
  • Praca w zróżnicowanym i zaawansowanym technologicznie parku maszynowym (m.in. suwnice automatyczne, prasy hydrauliczne). Sterowniki Allen Bradley, jak również Siemens i Mitsubishi
Międzynarodowa firma produkcyjna, zaawansowany park maszynowy|Legnica
  • Wykształcenie wyższe związane z elektrotechniką (automatyka, elektryka, elektroenergetyka, elektronika)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (dział UR w firmie produkcyjnej)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Komunikatywność, umiejętność analitycznego myślenia
Klient to duża organizacja produkująca elementy związane z branżą motoryzacyjną.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w systemie 3 zmianowym, dyżur w weekend- ok. 1 raz w miesiącu
  • Pakiet szkoleń w zakresie automatyki przemysłowej oraz nauki języków
  • Benefity: pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe

Michael Page

Podobne oferty pracy

  • Inżynier jakości

    Haerter Technika Wytlaczania Sp. z o.o. Sp. k.

    • Legnica, dolnośląskie
    Inżynier jakości Miejsce pracy: Legnica teren LSSE Twoje zadania: nadzór nad reklamacjami wewnętrznymi i zewnętrznymi, kontakt z klientem we wszystkich kwestiach związanych …
    • 8 dni temu
  • Specjalista ds produkcji - Inżynier Produkcji

    Budoinvest

    • Legnica, dolnośląskie
    Zakres obowiązków: przygotowywanie list produkcyjnych, zamawianie materiałów, nadzór nad terminowością realizacji zleceń. Docelowo zatrudniona osoba, będzie samodzielnie odpowiadać…
    • 8 dni temu
  • (Senior) Process Engineer - mixer

    Gates Corporation

    • Legnica, dolnośląskie
    (Senior) Process Engineer - mixer Location: Legnica, Poland Job Category: Operations Inżynier Procesu - MIXER Czy świetnie się czujesz w środowisku pracy opartym na wsp…
    • 21 dni temu