Młodszy Analityk Finansowy

Incro Sp. z o. o.

  • Katowice, śląskie
  • 30,00 PLN za godzinę
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
  • Aplikuj teraz
Incro to nowoczesna firma doradcza specjalizująca się w finansach przedsiębiorstw i analityce danych. Pracujemy dla dużych znanych firm i spółek giełdowych, dynamicznie rozwijających się startupów i sektora MŚP. Wspieramy naszych klientów w poprawie rentowności i efektywności wdrażając controlling finansowy.Miejsce pracy (miasto) / Location Katowice / ZdalnieLink do strony z ofertąWojewództwo / Region PRACA ZDALNAWymagania względem kandydata / Job Requiremants
  • jesteś studentem(tką) lub abolwentem(tką), ekonomii, finansów i rachunkowości, zarządzania lub innych kierunków ekonomiczno-biznesowych
  • interesujesz się finansami przedsiębiorstw
  • chcesz związać swoją przyszłość zawodową z branżą consultingową
  • biegle obsługujesz pakiet MS Office, w szczególności Excela
  • jesteś samodzielny(a) i terminowy(a)
  • jesteś komunikatywny(a), umiesz czytać i pisać po polsku oraz płynnie rozmawiać po polsku lub po angielsku (każdy dodatkowy język będzie plusem)
  • szybko się uczysz oraz jesteś otwarty(a) na zdobywanie nowej wiedzy
  • mile widziana znajomości PowerBI
Zakres obowiązków / Job Description
  • będziesz odpowiedzialny(a) za bezpośrednie wsparcie naszego zespołu w przygotowaniu cyklicznych raportów finansowych dla naszych klientów
  • będziesz odpowiedzialny(a) za rozwój analityki poprzez automatyczne raporty w PowerBI
  • będziesz bezpośrednio współpracować z klientami, prezentując wyniki przygotowywanych analiz
  • pracę będziesz wykonywać zdalnie
Oferujemy / Job Benefits
  • pracę bezpośrednio z doświadczonymi konsultantami i ekspertami z różnych branż
  • udział w ekscytujących projektach od startupów po duże przedsiębiorstwa
  • elastyczne godziny pracy i możliwość wzięcia dłuższego wolnego (np. na sesję)
  • solidną dawkę wiedzy i doświadczenia, bez zbędnej papierologii i bezmyślnego „klepania slajdów”
  • możliwość dołączenia do naszego zespołu na dłużej po zakończeniu okresu próbnego
  • wynagrodzenie 30 PLN brutto/h w ramach umowy zlecenia oraz miesięczne premie od 500 PLN brutto za wykonanie zadania

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach