Młodszy Inżynier Projektu

Bergman Engineering

  • Niepołomice, małopolskie Kraków, małopolskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 2 miesiące temu
Oferta
  • Zatrudnienie przez Bergman Engineering na okres 1 roku z możliwością przedłużenia i nawiązania stałej współpracy
  • Po okresie wdrożenia możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę, umowa zlecenie lub kontrakt B2B
  • Pracę u naszego klienta – międzynarodowej firmy z branży lotniczej
  • Możliwości rozwoju
  • Dofinansowanie pakietu medycznego, ubezpieczenia grupowego i/lub kafeterii benefitowej (w tym karty sportowej)
Obowiązki
  • Opracowanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej oraz jakościowej
  • Zapoznanie się z procesem przygotowania dokumentacji dla części FAIR
  • Opracowanie dokumentacji dla części FAIR
  • Kontakt z klientem, reprezentowanie zespołu
  • Wkład w rozwój programów, systemów i standardów obowiązujących w zespole
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub osoba w trakcie studiów. Preferowane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Materiały i Technologie dla Energetyki i Lotnictwa, Inżynieria Procesów itp.
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel wraz z makrami VBA (Visual Basic for Applications)
  • Zdolności analityczne
  • Wysoka umiejętność komunikowania się i pracy w zespole
  • Otwartość i gotowość do nauki
  • Język angielski na poziomie min. B2
Ten proces rekrutacyjny prowadzi Dominika Janowicz-VossMasz pytania dotyczące oferty?
Napisz:
  • ID MIP/DJ/0224
  • Lokalizacja Kraków, Niepołomice
  • Kategoria Inżynieria/Produkcja
  • Tryb Hybrydowa, Zdalna
  • Poziom stanowiska Młodszy specjalista