Mechanik Samochodowy

TR SERWIS TOMASZ GAWRYLOW

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 17 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • naprawy mechaniczne (rozrządy, sprzęgła, hamulce zawieszenia itd.)
  • naprawy bieżące
  • diagnozowanie usterek za pomocą urządzeń diagnostycznych
WYMAGANIA:
  • doświadczenie min 3 lata
  • praca na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B
  • uczciwość, punktualność
OFERUJEMY:
  • umowa o prace
  • swoje stanowisko pracy wraz z narzędziami
  • wysokie wynagrodzenie wraz z premiami
  • praca od poniedziałku do piątku (weekendy wolne)
Zainteresowanych proszę wysłanie CV lub o kontakt na nr 693830883.

Aplikuj.pl