PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY-RECEPCJA

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0590
Obowiązki:meldowanie, wymeldowywanie Gości, rozliczanie pobytów, fakturowanie, prowadzenie Instagrama, dbanie o wizerunek firmy, obsługa bieżąca Gości, obsługa dokumentacji, korespondencja e-mail, pozyskiwanie Gości, wysyłanie ofertMiejsce wykonywania pracy: ul. Rynek Staromiejski 22, 87-100 ToruńWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Wymagania dodatkowe:Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Pozostałe wymagania:
  • wymagana znajomość języka angielskiego, status studenta studiów zaocznych mile widziany
Miejsce pracy: Rynek Staromiejski 22, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskieRodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługWymagane dokumenty: cv należy wysłać na adres: strumykowaapartamenty@gmail.comSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca