Kierownik(-czka) Robót Budowlanych

Skanska

  • Warszawa, mazowieckie
  • Wolontariat
  • Pełny etat
  • 2 miesiące temu
Kierownik(-czka) Robót BudowlanychShort description (Role)Dołącz do Oddziału Mieszkaniowego Warszawa/Łódź w Budownictwie Ogólnym i wesprzyj rozwój Skanska.You will be responsible for:
  • planowaniem, kierowaniem i nadzorowaniem wykonania robót budowlanych zgodnie z wymaganiami kontraktu, dokumentacją, harmonogramem i wytycznymi wewnętrznymi realizacji robót
  • nadzorem i koordynacją prac sił własnych i/lub podwykonawców w nadzorowanej specjalizacji
  • współtworzeniem harmonogramu prac na budowie i kontrolą terminowości wykonywanych prac
  • weryfikacją dokumentacji projektowej
  • wyszukiwanie i wprowadzanie zmian technologicznych prowadzących do optymalizacji harmonogramu i kosztów realizowanych prac
  • opracowywaniem dokumentacji powykonawczej
  • nadzorem nad przestrzeganiem zasad BHP
We are looking for you, if you:
  • posiadasz wykształcenie wyższe budowlane
  • posiadasz uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności budowlanej
  • posiadasz min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierownika robót budowalnych
  • posiadasz doświadczenie na stanowisku Kierownika budowy - będzie ono dodatkowym atutem (preferowane doświadczenie na realizacjach mieszkaniowych i przemysłowych)
  • posiadasz umiejętność organizacji robót budowlanych oraz kierowania zespołem
  • jesteś samodzielny, odpowiedzialny i rzetelny w realizacji zadań
  • znasz MS Office, AutoCad, MS Project
  • masz prawo jazdy w kat. B
You can gain:
  • pracę po stronie GW na dużych i różnorodnych projektach
  • projekty realizowane w oparciu o innowacje i dbałość o środowisko
  • możliwość rozszerzenia doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • możliwość bezpośredniej współpracy z ekspertami w kompetencji kubaturowej i branż towarzyszących
  • pracę w dużej międzynarodowej organizacji gwarantującej wysokie standardy pracy
  • kulturę organizacyjną opartą na partnerstwie, współpracy i szacunku
  • dostęp do kursów języka angielskiego i różnorodnych szkoleń branżowych (techniczne, kompetencyjne, IT i inne)
  • dbałość o dobrostan pracownika (webinary i szkolenia profilaktyczne, tydzień bezpieczeństwa)
  • umowę o pracę i transparentne rozliczanie godzin nadliczbowych
  • szeroką ofertę benefitów (m.in. ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, Multisport, wczasy pod gruszą, ZFŚS)
  • opłacanie składek w PIIB
  • system premiowy
  • Program Akcji Pracowniczych Skanska
  • wolontariat pracowniczy
  • odzież roboczą
About the companySpółka budowlana Skanska S.A. koncentruje swoją działalność wokół siedmiu głównych miast Polski: Warszawy, Łodzi, Poznania, Gdańska, Krakowa, Wrocławia i Katowic. Jesteśmy generalnym wykonawcą inwestycji biurowych, mieszkaniowych, a także z zakresu inżynierii lądowej. Nieustannie poszukujemy nowatorskich rozwiązań technologicznych, które pozwalają nam działać zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. Dbamy nie tylko o środowisko naturalne, ale i o najwyższy komfort i bezpieczeństwo pracy. Jesteśmy jednym ze współzałożycieli i członków „Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie".Other informationW 2022 roku otrzymaliśmy nagrodę Najbardziej Pożądany Pracodawca w kategorii:GDPR information clauseAdministratorem Twoich danych osobowych jest Skanska S.A. z siedzibą w Warszawie pod adresem: Al. "Solidarności" 173, 00-877 Warszawa, KRS: 0000033102, NIP: 7780001070, e-mail: .Skanska S.A. przetwarza Twoje dane osobowe jako Kandydata w procesie rekrutacyjnym zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz innymi właściwymi przepisami o ochronie danych osobowych.Wszelkie szczegóły dotyczące zasad przetwarzania Twoich danych osobowych zamieszczone zostały w "Klauzuli informacyjnej dla Kandydatów" dostępnej .

Skanska

Podobne oferty pracy

  • Kierownik Robót Budowlanych

    Grupa KDM

    • Warszawa, mazowieckie
    Kierownik Robót Budowlanych Twój zakres obowiązków Prowadzenie powierzonych budów w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym osiąganie w realizowanych…
    • 21 godzin temu
  • Kierownik robót budowlanych

    • Warszawa, mazowieckie
    Zakres obowiązków: Koordynacja prac ekip podwykonawców na wskazanej budowie Wstępny odbiór prac od ekip podwykonawczych. Prowadzenie dokumentacji budowy Wykonywanie …
    • 21 dni temu
  • Kierownik / Inżynier Robót Budowlanych

    Climatic

    • Reguły, mazowieckie
    • Warszawa, mazowieckie
    Climatic - projektujemy i budujemy modułowo – solidnie, szybko, innowacyjnie i kompleksowo. Spółka Climatic z centralą pod Warszawą (w miejscowości Reguły) jest polską firmą działa…
    • 2 dni temu