SERWISANT ROWEROWY - OBSŁUGA KLIENTA

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Iława, warmińsko-mazurskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0920
Obowiązki:Obsługa klienta i profesjonalne doradztwo w doborze produktu, składanie i przygotowywanie rowerów do sprzedaży, montaż akcesoriów, podstawowe naprawy sprzętu, utrzymywanie czystości na stanowisku pracy i ekspozycja produktu,
obsługa posprzedażowa ( wykonywanie przeglądów okresowych oraz drobnych napraw).Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Wymagania dodatkowe:Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Pozostałe wymagania:
  • Oczekujemy: sumienności i rzetelności w realizacji powierzonych zadań, profesjonalnego podejścia do obsługi klienta, podstawowej wiedzy na temat technologii rowerowej, podstawowych umiejętności technicznych i manualnych w zakresie napraw/serwisu, gotowości do nauki i szkoleń, dyspozycyjności; także w soboty. Oferujemy:możliwość szybkiego rozwoju i awansu, szkolenia, wynagrodzenie podstawowe + prowizyjne zależne od pracy i doświadczenia. Kontakt osobisty lub trl: Jan Lange - 500 136 710
Miejsce pracy: Wyszyńskiego 8, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskieRodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca