Planista materiałowy/ Dyspozytor zaopatrzenia

KOSTAL Industrie Elektrik Poland

  • Lublin, lubelskie Świdnik, lubelskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
  • Aplikuj teraz
Opis firmyJesteśmy Grupą KOSTAL, globalną, niezależną firmą rodzinną z siedzibą w Niemczech, która opracowuje i produkuje zaawansowane technologicznie produkty elektroniczne i mechatroniczne. W 46 lokalizacjach w 20 krajach ponad 19 000 pracowników pracuje elastycznie, kompetentnie i blisko klienta.KOSTAL Industrie Elektrik GmbH opracowuje i produkuje m.in. przetwornice częstotliwości do przemysłowych silników elektrycznych, sterowniki przemysłowe, falowniki dla sektora fotowoltaicznego, a także elektronikę do ładowania i rozwiązania do ładowania dla elektromobilności.W ramach naszej strategii rozwoju budujemy nowy zakład produkcyjny o większej zdolności produkcyjnej do montażu płytek drukowanych. Zakład ten będzie również wykorzystywany do końcowego montażu zrównoważonych produktów do systemów ładowania. Zakład ten koncentruje się na wydajnym wytwarzaniu, wykorzystywaniu i magazynowaniu energii, aby rozwijać naszą działalność i promować rozwój przyjaznych dla środowiska i zrównoważonych technologii o mniejszym wpływie na środowisko.Zostań częścią zespołu KOSTAL już teraz i ciesz się wyjątkową kulturą pracy!Opis oferty pracy
  • Przekształcanie zapotrzebowań zakupowych na zamówienia/harmonogramy we współpracy z działem zakupów
  • Monitorowanie terminów wysyłek oraz stanów magazynowych
  • Zarządzanie harmonogramami
  • Bieżący kontakt z dostawcami
  • Ścisła współpraca z Planistą Produkcji
Kwalifikacje
  • Minimum roczne doświadczenie w obszarze logistyki (łańcuch dostaw firmy produkcyjnej)
  • Skrupulatność
  • Ustrukturyzowany sposób pracy
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Praca z dużą ilością danych
Dodatkowe informacje
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Praca w komfortowych warunkach zatrudnienia
  • Nowobudowany system benefitów poza płacowych
  • Praca w międzynarodowym środowisku z możliwością rozwoju zawodowego
  • Możliwość uczestnictwa we wdrożeniu nowej wersji programu SAP (S4HANNA)

KOSTAL Industrie Elektrik Poland

Podobne oferty pracy

  • Przedstawiciel Regionalny (lubelskie)

    BZK Group

    • Lublin, lubelskie
    Spółkę BZK Group powołano do funkcjonowania jako wynik poszukiwania rozwiązań na rzecz optymalizacji działań handlowych i operacyjnych w wybranych spółkach produkcyjnych, wśród któ…
    • 23 dni temu
  • Przedstawiciel Regionalny (lubelskie)

    BZK Group

    • Lublin, lubelskie
    Zakres zadań: · Zbieranie ofert sprzedaży surowców oraz zamówień zakupu w podległym regionie, · Oferowanie produktów paszowych producentom rolnym, · Działania handlowe (negoc…
    • 23 dni temu
  • Przedstawiciel Regionalny (lubelskie)

    BZK Group

    • Lublin, lubelskie
    Spółkę BZK Group powołano do funkcjonowania jako wynik poszukiwania rozwiązań na rzecz optymalizacji działań handlowych i operacyjnych w wybranych spółkach produkcyjnych, wśród któ…
    • 25 dni temu