MŁODSZY REFERENT/REFERENT/PODINSPEKTOR

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Łódź, łódzkie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/1516
Obowiązki:
  • zarządzanie zasobem wolnych lokali zgodnie z obowiązującymi procedurami:
-monitorowanie liczby lokali wolnych,
-podejmowanie działań zmierzających do zagospodarowania zasobu lokali wolnych, -zapewnienie stałego dostępu do wolnych lokali, w tym prezentowanie lokali potencjalnym najemcom/nabywcom,
  • kontrola prawidłowej eksploatacji lokali:
-nadzór nad prawidłową realizacją umów najmu w zakresie przestrzegania jej warunków, -kontrole lokali zgodnie z harmonogramem,
-przeprowadzanie wywiadów środowiskowych,
-przygotowywanie wniosków o wymeldowanie.Uwaga: osoby zainteresowane pracą powinny złożyć swoją ofertę zgodnie z wymogami określonymi w ogłoszeniu o naborze zamieszczonym w Biuletynie Informacji Publicznej Zarządu Lokali Miejskich: https://bip.zlm.lodz.pl/kariera/ogloszenia-2024Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Miejsce pracy: Tadeusza Kościuszki 47, 90-514 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: Uwaga: osoby zainteresowane pracą powinny złożyć swoją ofertę zgodnie z wymogami określonymi w ogłoszeniu o naborze zamieszczonym w Biuletynie Informacji Publicznej Zarządu Lokali Miejskich: https://bip.zlm.lodz.pl/kariera/ogloszenia-2024Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca