ELEKTRYK/ELEKTROMECHANIK

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Białystok, podlaskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 26 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0829
Obowiązki:diagnozowanie i naprawa układów elektrycznych w pojazdach,
montaż układów elektronicznych,
naprawa zabudów specjalistycznych,
naprawa maszyn i urządzeń,
obsługa komputera diagnostycznegoWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Pozostałe wymagania:
  • znajomość naprawy pojazdów do 3,5t lub powyżej 3,5t, w zakresie elektronicznym i elektrycznym,znajomość obsługi komputera diagnostycznegozaangażowanie w powierzone zadania,komunikatywność,kreatywność,odpowiedzialność i obowiązkowość Mile widziane:prawo jazdy kat. B lub C,uprawnienia na wózki widłowe
Miejsce pracy: 42 Pułku Piechoty 48, 15-950 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: cvSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyAdres www: http://www.mpo.bialystok.pl/Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca