Sprzątaczka / Sprzątacz / Szatniarz / Szatniarka

Biblioteka Narodowa

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 22 dni temu
Rekrutacja na stanowisko: sprzątaczka, sprzątacz, szatniarz, szatniarka Miejsce pracy: Warszawa, al. Niepodległości 213 oraz Plac Krasińskich 3/5Od kandydatów oczekujemy m.in.:
  • umiejętności pracy indywidualnej jak również w zespole,
  • pracowitości, rzetelności i terminowości,
  • kultury osobistej,
  • dobrej organizacji pracy własnej.
Zakres obowiązków obejmuje m.in.:
  • utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych, toaletach, przestrzeni ogólnodostępnej,
  • obsługa szatni.
Wymiar czasu pracy:
  • możliwość pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy,
  • praca w tygodniu na 2 zmianę do godziny 19.00,
  • praca w soboty i w niedziele do godziny 19.00.
Wynagrodzenie zasadnicze dla pełnego etatu: 4300,00 zł + dodatek stażowy + premia uznaniowa.
  • możliwość pracy w ramach umowy zlecenia.
Zapraszamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.Zgłoszenia są przyjmowane do 6 maja 2024 r.Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Osoby zainteresowane podjęciem pracy na tym stanowisku prosimy o przesłanie CV w plikach opisanych imieniem i nazwiskiem kandydata.Informacja dotycząca przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w procesie rekrutacyjnym znajduje sięW przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez Bibliotekę Narodową, prosimy o przesłanie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez Bibliotekę Narodową przez okres 1 roku kalendarzowego.Oświadczenie może być sformułowane w następujący sposób:Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez Bibliotekę Narodową przez okres 1 roku kalendarzowego.Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.ObserwujPokaż e-mail Włącz job alert? Co oznacza „Aplikuj szybko”?„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany. DrukujPoznajBiblioteka Narodowa8Biblioteka Narodowa, podległa Ministerstwu Kultury i Dziedzictwa Narodowego, jest centralną biblioteką państwa i jedną z najważniejszych narodowych instytucji kultury. Działa na podstawie art. 16 ust. 4 Ustawy o bibliotekach i Statutu Biblioteki Narodowej. Wypełniając zadania dużej biblioteki naukowej o profilu humanistycznym, pozostaje zarazem głównym archiwum piśmiennictwa narodowego i krajowym ośrodkiem informacji bibliograficznej o książce, znaczącą placówką naukową, a także ważnym ośrodkiem metodycznym dla innych bibliotek w Polsce.ObserwujPokaż e-mail Włącz job alert? Co oznacza „Aplikuj szybko”?„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Praca.pl