MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Wola (Warszawa)
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0405
Obowiązki:Naprawa samochodów osobowych i dostawczych.Wymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie:
  • podstawowe
Pozostałe wymagania:
  • Wymagany staż pracy min. 6 miesięcy.Praca w godzinach 8:00 - 16:00.
Miejsce pracy: 37-100 Wola Dalsza 369, powiat: łańcucki, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca