Kelner

Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

  • zachodniopomorskie
  • 7 000 PLN miesięcznie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 19 dni temu
Wynagrodzenie brutto: 5 000- 7 000złKelnerZakres obowiązków:
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi kelnerskiej
  • przestrzeganie przepisów i procedur obowiązujących w poszczególnych punktach sprzedaży gastronomicznej
  • przestrzeganie norm i standardów HACCP
  • utrzymanie czystości stanowiska pracy
Wymagania
  • wykształcenie min. średnie
  • mile widziane kursy kelnerskie, baristyczne i inne gastronomiczne
  • komunikatywność i orientacja na klienta
  • nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista
  • aktualna książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych
  • sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie
Zalety podjęcia pracy w naszym Resorcie:
  • praca zmianowa
  • atrakcyjne zarobki z możliwością awansu
  • praca w renomowanym obiekcie z możliwością rozwoju
  • Zapewniamy zakwaterowanie na preferencyjnych warunkach

Gowork