Rozpocznij pracę jako kasjer/sprzedawca bez doświadczenia

FallWork

  • Gdańsk, pomorskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 26 dni temu
Opis stanowiska:
-Obsługa klientów
-Obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego
-Rozliczenie kasjerskie na koniec zmiany
-Prace organizacyjne na linii kasjerskie
-Wsparcie zespołu w bieżących zadaniach
Wymagania:
-Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
-Pełnoletność
-Punktualność
-Zaangażowanie
Oferujemy:
-Wynagrodzenie w formie tygodniówek lub wypłat miesięcznych (Decyzja należy do Ciebie)
-Terminowe wypłacanie wynagrodzenia
-Wsparcie zespołu koordynującego
-Szkolenie które przygotuje Cię do samodzielnego wykonywania zadań
-Pełen etat lub prace dorywczą
-Możliwość dłuższej współpracy w różnych miastach w całej Polsce

Jobdesk.pl