Magazynier

Randstad

  • Łódź, łódzkie
  • 14,26 EUR za godzinę
  • Stała
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Praca w centrum Łodzi w pobliżu Rynku BałuckiegoMagazyn - II zmianyMagazynier Nr ref.: 133/2/2024/EK/jobs.pl Łódź (łódzkie)Oferujemy
  • umowę o pracę tymczasową ( płatne składki ZUS, płatny urlop, staż wlicza się do emerytury)
  • pracę w systemie 2 zmianowym
  • konkurencyjne wynagrodzenie - podstawa + premia
Zadania
  • wydawanie i przyjmowanie towarów
  • kompletowanie i pakowanie zamówień
  • kontrola stanów magazynowych
  • dbałość o porządek w magazynie
Oczekujemy
  • aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych
  • uprawnienia UDT na wózek widłowy
  • gotowość do pracy zmianowej
Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Jobs.pl