PRACOWNIK UTRZYMANIA RUCHU

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Sokółka, podlaskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0231
Obowiązki:-Utrzymanie ruchu zakładu wylęgarni piskląt;
-Naprawa maszyn i układów elektrycznych, automatycznych, pneumatycznych, hydraulicznych;
-Modernizacja układów elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych oraz uczestnictwo w rozruchu nowych urządzeń;
-Wykonywanie okresowych przeglądów maszyn i infrastruktury technicznej;
-Zgłaszanie konieczności zakupów i wymiany niezbędnych części;
-Drobne prace mechaniczne;
-Obsługa komputera w stopniu podstawowym MS Word, Excel, e-mail;
-Prowadzenie dokumentacji pracy działu w wersji elektronicznej i papierowej;
-Współpraca i wsparcie działu produkcyjnego;
-Wykonywanie innych poleceń przełożonego w zakresie obowiązków działu .Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Uprawnienia do eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających i zużywających energię elektryczną - grupa 1
  • Uprawnienia do eksploatacji urządzeń wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających ciepło oraz innych urządzeń energetycznych - grupa 2
  • Znajomość obsługi komputera
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne, kierunek: technikum elektryczne
Pozostałe wymagania:
  • minimum rok doświadczenia zawodowego w dziale utrzymania ruchu lub na pokrewnym stanowisku;umiejętność pracy przy układach elektrycznych, pneumatycznych,chęci do pracy
Miejsce pracy: Wiosenna 2, 16-100 Sokółka, powiat: sokólski, woj: podlaskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyStaż pracy: lata: 1Wymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca