Pracownik produkcji

Gi Group

  • Gdańsk, pomorskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
Szczegóły oferty pracyData : 2024-03-27Dostępność : 3 zmianyTyp umowy : Umowa o pracę tymczasowąPraca z DARMOWY DOJAZDEM z i do pracy z miejscowości Kościerzyna, Somonino, Kiełpino, Żukowo, Kartuzy, Miechucino, Sierakowice, Mirachowo, Przodków, Gdańsk (także miejscowości na trasie).Wymagamy aktualnej książeczka sanepidowskiej lub gotowość do jej wyrobienia - ZWROT KOSZTÓWPRACOWNIK PRODUKCJI (branża spożywcza)Lokalizacja: BaninoTo oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową z możliwością uzyskania umowy o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 4300 zł brutto + PREMIE UZNANIOWE (170-500 zł brutto)
  • 20% DODATKI za pracę w godzinach nocnych oraz w weekendy
  • SKLEPIK ZAKŁADOWY- możliwość zakupu produktów w preferencyjnych cenach
  • kartę Multisport oraz grupowe ubezpieczenie na życie
  • pełne przeszkolenie i przygotowanie do pracy na powierzonym stanowisku
  • możliwość rozwoju zawodowego
Twoje Zadania:
  • podstawowa obsługa i kontrola urządzeń produkcyjnych
  • pakowanie i układanie lodów w opakowania zbiorcze według wzoru
  • wizualna kontrola jakości wyrobów gotowych
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
Czego od Ciebie oczekujemy:
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym
  • aktualna książeczka sanepidowska lub gotowość do jej wyrobienia - ZWROT KOSZTÓW
  • zdolności manualne oraz dynamiczność
  • umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie na produkcji
Szukasz pracodawcy, który zapewnia stabilną pracę i dba o pozytywną atmosferę pracy? Dołącz do Naszego zespołu!Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010Branża : Produkcja i konserwacjaSpecjalizacja : Produkcja i konserwacjaRodzaj pracy :Miejsce pracy : - -Id oferty pracy : 12507

Gi Group