ASYSTENT PROJEKTANTA

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Opole, opolskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0791
Obowiązki:praca na stanowisku asystenta projektanta instalacji sanitarnych, praca w godz. 7-15 od pn-pt.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Pozostałe wymagania:
  • Mile widziana osoba, która ukończyła Politechnikę Wrocławską - Wydział Inżynierii Środowiska lub Politechnikę Opolską - Wydział Ochrony Środowiska. Wykształcenie wyższe - Inżynier Instalacji Sanitarnych, biegła znajomość Auto - Cad, doświadczenie zawodowe bez znaczenia
Miejsce pracy: Orzechowa 31, 45-475 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: brak wymagańSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca