Księgowa / Księgowy

Gi Group

  • Cieszyn, śląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
Szczegóły oferty pracyData : 2024-03-08Dostępność : Pełny etatTyp umowy : Umowa o pracęDla naszego Klienta- wiodącej kancelarii księgowo- podatkowej w Cieszynie (woj. śląskie) poszukujemy osoby na stanowisko:Księgowa / KsięgowyOferujemy:
  • Umowę o pracę bezpośrednio z Klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia Kandydata
  • Możliwość stałego rozwoju i poszerzania kompetencji
  • Pracę w stabilnej i przyjaznej firmie
  • Roczna premia uznaniowa
  • Benefity m.in: ubezpieczenie medyczne
  • Praca stacjonarna (7:00-15:00 lub 8:00- 16:00, lub pn.-czw. 7:00-16:00 a pt. 07:00-12:00)
Zadania:
  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych klientów kancelarii
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Kontakt z klientami
  • Kontakt z Urzędem Skarbowym
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2 lata)
  • Doświadczenie w pracy na pełnych księgach
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Znajomość narzędzi Microsoft Office
  • Mile widziana znajomość programów księgowych Symfonia, Optima lub Enova
Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010Branża : Księgowość i finanseSpecjalizacja : Rachunkowość i Finanse (Administracja finansowa)Rodzaj pracy :Miejsce pracy : - -Id oferty pracy : 11863

Gi Group