Specjalista ds. Zgodności i Kontroli ICT

Ergo Hestia

  • Sopot, pomorskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
  • Aplikuj teraz
Twój zakres obowiązków:
  • udział w projektach regulacyjnych zakładających wdrożenie aktów prawnych oraz regulacji nadzorczych, ze szczególnym uwzględnieniem unijnego Rozporządzenia DORA,
  • budowanie dojrzałości procesów: zarządzania ryzykiem ICT oraz nadzoru nad zewnętrznymi dostawcami usług ICT, w tym opracowywanie aktów legislacji wewnętrznej,
  • doradztwo w zarządzaniu ryzykiem ICT, ze szczególnym uwzględnieniem zgodności
z przepisami prawa oraz regulacjami nadzorczymi, * opiniowanie projektów umów oraz nadzór nad zewnętrznymi dostawcami usług ICT, ze szczególnym uwzględnieniem due diligence oraz oceny ryzyka,
  • współpraca z zewnętrznymi kancelariami prawnymi oraz firmami konsultingowymi,
  • przygotowywanie analiz i raportów.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane o profilu prawniczym / administracyjnym / informatycznym),
  • podstawowa znajomość procesów zarządzania ryzykiem oraz zarządzania utrzymaniem i rozwojem środowiska teleinformatycznego,
  • mile widziana znajomość regulacji prawnych i nadzorczych, odnoszących się do nowoczesnych technologii, w tym Rozporządzenia DORA,
  • kreatywne podejście do zadań oraz analityczne myślenie,
  • chęć do podnoszenia swoich kwalifikacji oraz poszukiwania nowych informacji,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego (min. B1).
To oferujemy:
  • pracę w firmie będącej jednym z liderów rynku ubezpieczeń w Polsce,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w systemie hybrydowym,
  • elastyczne godziny rozpoczynania pracy (możliwość rozpoczęcia pracy 7-9),
  • innowacyjne środowisko pracy i możliwość udziału w ciekawych projektach, które niejednokrotnie wyznaczają trendy na rynku,
  • narzędzia umożliwiające realizację celów,
  • realny wpływ na swój rozwój oraz ścieżkę kariery,
  • najwyższe standardy pracy,
  • pakiet benefitów.
Zainteresowanych Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o dokładne wypełnienie formularza rekrutacyjnego dostępnego po kliknięciu w przycisk "Aplikuj".

Ergo Hestia