Specjalista ds. Sprzedaży i Rozwoju Biznesu Medycznego

Medea Health Sp. z o.o

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
Jesteśmy rozwijającą się siecią centrów medycznych z 30-letnim doświadczeniem w branży. Zespół Corten Medic to fachowa kadra medyczna i eksperci związani z zarządzaniem ochroną zdrowia.Corten Medic zapewnia swoim Pacjentom opiekę lekarza pierwszego kontaktu, specjalistyczne konsultacje, szeroką ofertę badań obrazowych i laboratoryjnych oraz zabiegów rehabilitacyjnych. Wyróżnia nas także nowoczesna okulistyka, którą prowadzimy w ramach Szpitala Jednego Dnia. Świadczymy usługi w ponad 30 lokalizacjach (m.in. w Kielcach, Warszawie i Radomiu) i sukcesywnie zwiększamy dostępność naszej opieki medycznej.Angażujemy się w akcje charytatywne i profilaktyczne, sprzyjające podnoszeniu świadomości społeczeństwa w zakresie zdrowego stylu życia, a także uczestniczymy w eventach branżowych i konferencjach. Wartości, które liczą się dla nas w pracy, to przede wszystkim zespołowość, inicjatywa, pasja i dobra komunikacja.Specjalista ds. Sprzedaży i Rozwoju Biznesu MedycznegoMiejsce pracy: WarszawaZadania:
  • Prowadzenie działań przyczyniających się do wzrostu sprzedaży świadczonych usług oraz nadzór nad wdrażaniem nowych produktów.
  • Realizowanie strategii sprzedaży usług Corten Medic z instytutami państwowymi dla nowych i obecnych kontrahentów.
  • Prowadzenie obsługi posprzedażowej, przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji z Klientami zainteresowanymi rozszerzeniem współpracy.
  • Identyfikowanie nowych potrzeb Klientów, rekomendowanie i inicjowanie tworzenia nowych usług i procesów wraz z potencjałem biznesowym.
  • Współpraca z obecnymi i pozyskiwanie nowych podwykonawców (badania laboratoryjne, badania specjalistyczne).
Zgłoś się do nas, jeżeli posiadasz:
  • Znajomość procesów sprzedażowych.
  • Posiadasz otwartość na współpracę z innymi (Klientami, Działami w firmie).
  • Dynamizm i wytrwałość w dążeniu do celów oraz samodzielność w ich realizacji.
  • Wysokie umiejętności analityczne i komunikacyjne, potrafisz pracować pod presją czasu.
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i umiejętność wyznaczania priorytetów.
  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe.
  • Znajomość w stopniu bardzo dobrym programu Excel i Power Point.
W zamian zapewnimy Ci:
  • Bezpieczeństwo zatrudnienia niezależnie od wybranej przez Ciebie formy współpracy.
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy i pracę w przyjaznym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem.
  • Niezbędne narzędzia do pracy, aby Twoja praca była jeszcze bardziej efektywna.
  • Współpracę przy projektach mających wpływ na rozwój naszej organizacji.
  • Dostęp do platformy edukacyjnej umożliwiającej naukę języków obcych.
  • Zniżki na studia w Uczelni partnerskiej.
  • Spotkania integracyjne, bo dbamy o przyjazne środowisko pracy.

Medea Health Sp. z o.o

Podobne oferty pracy

  • Specjalista ds. Sprzedaży i Rozwoju Biznesu Medycznego

    Medea Health Sp. z o.o

    • Warszawa, mazowieckie
    Jesteśmy rozwijającą się siecią centrów medycznych z 30-letnim doświadczeniem w branży. Zespół Corten Medic to fachowa kadra medyczna i eksperci związani z zarządzaniem ochroną zdr…
    • 16 dni temu
  • Specjalista ds. Sprzedaży i Rozwoju Biznesu Medycznego

    Medea Health Sp. z o.o

    • Warszawa, mazowieckie
    Jesteśmy rozwijającą się siecią centrów medycznych z 30-letnim doświadczeniem w branży. Zespół Corten Medic to fachowa kadra medyczna i eksperci związani z zarządzaniem ochroną zdr…
    • 15 dni temu
  • Specjalista ds. rozwoju biznesu fotowoltaik

    Manpower

    • Warszawa, mazowieckie
    Opis stanowiska: Poszukujemy doświadczonego Przedstawiciela handlowego, który dołączy do zespołu naszego klienta specjalizującego się w branży fotowoltaicznej. Osoba na tym stanow…
    • 22 dni temu