Zastępca Głównej Księgowej / Głównego Księgowego

Biuro Zarzadu Orbis

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 22 dni temu
Strategicznym inwestorem Orbisu jest AccorInvest.Orbis SA to największa w Polsce i w Europie Wschodniej grupa inwestująca w nieruchomości hotelowe. Należą do niej 73 hotele, w tym 63 własne i 10 w dzierżawie (łącznie ponad 14 000 pokoi), w 6 krajach regionu: w Czechach, na Litwie, w Polsce, Rumunii, Słowacji i na Węgrzech.Hotele działają pod markami należącymi do Accor tj.: Sofitel, MGallery by Sofitel, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles i ibis budget.Zastępca Głównej Księgowej / Głównego KsięgowegoMiejsce pracy: WarszawaTwoja misja
  • Nadzorowanie procedur w ramach polityki rachunkowej, kontrola nad wprowadzaniem danych do systemu finansowo-księgowego
  • Analiza danych i raportów finansowych w oparciu o obowiązujące standardy
  • Kontrola poprawności sald kont księgowych
  • Organizacja pracy kilkudziesięcioosobowego zespołu
  • Współpraca z innymi zespołami/oddziałami w firmie
  • Inne zadania wynikające z bieżącej pracy działu
Co chcielibyśmy, abyś wniósł/ wniosła do zespołu
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Praktyczna znajomość obowiązujących przepisów rachunkowych oraz podatkowych
  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki ekonomia/finanse/rachunkowość
  • Bardzo dobrą znajomość MS Office, w szczególności aplikację Excel
  • Umiejętność podejmowania decyzji i przejmowania odpowiedzialności za prowadzenie powierzonych zadań
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania oraz ustalania priorytetów
  • Znajomość programu Oracle Cloud będzie dodatkowym atutem
  • Zdolność szybkiego przyswajania wiedzy oraz analitycznego myślenia
  • Skrupulatność, rzetelność oraz dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy
  • Inicjatywa, otwartość na zmiany i angażowanie się w usprawnienia procesów funkcjonujących w organizacji
  • Chęć poszukiwania wiedzy oraz samokształcenia
Jak o ciebie zadbamy
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Inspirującą różnorodność zadań
  • Pakiet benefitów pozapłacowych takich jak: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie kosztów wypoczynku czy zniżki na pobyty w hotelach sieci Accor
  • Zdobycie nowego doświadczenia w firmie, która od ponad 100 lat jest nie tylko liderem w swojej branży, ale też cenionym pracodawcą

Praca.pl