Specjalista ds. zakupów

Inter Trade

  • zachodniopomorskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
Już od kilkunastu lat pomagamy naszym klientom. W czym?Obsługujemy branżę przemysłową, doradzamy klientom w aspektach technicznych, pomagamy rozwiązywać problemy z jakimi borykają się w swoich zakładach np. w utrzymaniu ruchu. Sprzedajemy produkty, komponenty, ale jesteśmy dla naszych klientów również po to, aby wspomóc ich w zakresie specjalistycznej wiedzy, doradztwie technicznym, w realizacji projektów z zakresu m.in budowy maszyn, automatyzacji procesów produkcyjnych, optymalizacji układów pneumatycznych, hydraulicznych, napędów i wielu innych, wynikających z bieżących potrzeb.Nie boimy się wyzwań! Większość naszych rozwiązań realizowanych u klientów jest prototypowa. Nieustannie uczymy się, szukamy innowacyjnych rozwiązań.A wszystko to jest możliwe dzięki naszym pracownikom, którzy nie muszą, a chcą! Każdy z nas wie w którym kierunku zmierza firma, jakie są oczekiwania i zasady działania. Zostały ona odzwierciedlone w naszej misji UTRZYMUJEMY PRZEMYSŁ W RUCHU i wizji DOSTARCZAĆ NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA DLA PRZEMYSŁU.Chcesz wiedzieć o nas więcej?Zajrzyj na lub na nasz profil na FB, Lin.JEŚLI TO WŁAŚNIE TY
  • świetnie komunikujesz się z ludźmi,
  • swoją konsekwencją i systematyczną pracą osiągasz zamierzone cele,
  • esteś kreatywny/-a, masz własne pomysły na realizację powierzonych zadań,
  • cenisz sobie profesjonalizm i rozwój,
  • chcesz dołączyć do ludzi z pasją i zaangażowaniem,
  • jesteś gotowy/-a do realizacji wyzwania jakim jest uczestniczenie we współtworzeniu naszej firmy.
TO SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE!miejsce pracy: Spółka Potyrała, StargardZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • sporządzanie zapytań ofertowych do dostawców
  • negocjacje warunków handlowych z dostawcami
  • wskazanie potencjalnego dostawcy na podstawie zebranych ofert
  • nadzór nad wysłanymi zamówieniami, terminowością dostaw
  • zlecanie wyrobów do produkcji
  • pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych klientów
  • wyszukiwanie optymalnych rozwiązań technicznych dostępnych na rynku
  • budowa i nadzór nad utrzymywaniem optymalnych stanów magazynowych
  • systematyczne monitorowanie rynku dostawców na terenie całego Świata
  • gromadzenie dokumentacji techniczno-handlowej produktów.
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
  • mile widziana wiedza z zakresu techniki napędowej lub chęć pozyskania tej wiedzy
  • biegła umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy zespołowej.
OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • szkolenia techniczne
  • wsparcie doświadczonych pracowników zespołu w codziennej pracy
  • przejrzyste zasady dotyczące systemu wynagradzania i premiowania
  • profesjonalne narzędzia pracy.

Aplikuj.pl