REFERENT (SŁUŻBA MPS)

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0477
Obowiązki:Wykonywanie prac administracyjno-biurowych oraz prowadzenie dokumentacji służby zgodnie z obowiązującymi instrukcjami branżowymi i ewidencją pomocniczą.
Godziny pracy 7:00-15:30Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • obsługa komputera pakiet Ms Office
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Pozostałe wymagania:
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie i samodzielność, umiejętność samokształcenia.Mile widzane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
Miejsce pracy: Saperska 1, 10-073 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: CV i list motywacyjny na adres jednostki lub fax 261 323 094, lub e-mail: 22wogolsztyn.personalna@ron.mil.pl do 18.04.2024 r.Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca