Betoniarz Zbrojarz Cieśla Szalunkowy

CLOCKWORK BEMANNING AS

  • Gdańsk, pomorskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
Twój zakres obowiązków
 Prefabrykacja elementów betonowych
 Praca przy stawianiu konstrukcji betonowych na terenie budowy
 Wykonywanie szalunków
 Zbrojenie
 Zalewanie betonu
 Demontaż i prace porządkowe
 Jako agencja pośrednictwa pracy posiadamy oferty przy różnego typy projektach z zakresu konstrukcji betonowychNasze wymagania
 Doświadczenie na wskazanym stanowisku min. 2 lata
 Samodzielność w wykonywanych zadaniach
 Znajomość języka angielskiego lub jednego z języków skandynawskich na poziomie komunikatywnymMile widziane
 Doświadczenie w pracy na terenie Norwegii
 Umiejętność cięcia betonu za pomocą piły, liny diamentową, umiejętność tzw. kjerneboring
 Umiejętność czytania rysunków
 Prawo jazdy kategorii B
 Załączenie referencji od poprzednich pracodawców
 Norweski numer personalny (stały lub tymczasowy)To oferujemy
 Zatrudnienie przez norweską agencję pracy z długą historią i stabilną pozycją na norweskim rynku pracy
 Umowa na norweskich warunkach
 Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
 Pomoc w wypełnieniu formalności związanych z pozwoleniem na pobyt i pracę
 Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
 Pomoc polskich koordynatorówAgencja zatrudnienia CLOCKWORK BEMANNING AS oferuje pracę stałą lub tymczasową na terenie całej Norwegii w wielu zawodach branży budowlanej. Poszukujemy m.in. murarzy, szpachlarzy, cieśli konstrukcyjnych, dekarzy, cieśli szalunkowych, zbrojarzy, malarzy, płytkarzy/glazurników, elektryków, hydraulików, spawaczy, operatorów dźwigów oraz koparek, monterów wentylacji, kamieniarzy, monterów rusztowań i ocieplenia, mechaników stoczniowych oraz samochodowych lub maszyn rolniczych.
Jeśli niniejsze ogłoszenie nie odpowiada Twoim kompetencjom możesz mimo to przesłać nam swoje CV i w treści wiadomości napisać, w jakim zawodzie szukasz pracy. Liczna baza klientów daje wiele możliwości dopasowania odpowiedniej oferty. Zapraszamy do aplikowania. W razie pytań zapraszam również do kontaktu telefonicznego.

Lento