MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Pilzno, podkarpackie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0552
Obowiązki:KOMPLEKSOWA NAPRAWA I DIAGNOSTYKA POJAZDÓWWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • PRAWO JAZDY KAT. B
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Pozostałe wymagania:
  • MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE.
Miejsce pracy: STANISŁAWA STASZICA 9, 39-220 Pilzno, powiat: dębicki, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślonyWymagane dokumenty: BRAK DANYCHSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca