PRACOWNIK FIZYCZNY - DEMONTAŻ URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Zgierz, łódzkie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 12 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0484
Obowiązki:- demontaż urządzeń elektrycznych np. komputer, dvd, oprawa oświetleniowa, modem, radio, drukarkaWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • " Złota rączka "
  • dyspozycyjność
  • chęci do pracy i rozwoju
Wykształcenie:
  • podstawowe
Pozostałe wymagania:
  • [Umiejętność 1] : Umiejętność obsługi narzędzi takich jak wkrętarka, szlifierka
Miejsce pracy: Andrzeja Struga 35, 95-100 Zgierz, powiat: zgierski, woj: łódzkieRodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca