Specjalista ds. inwestycji budowlanych z j. niemieckim

Raben Group

  • Poznań, wielkopolskie Robakowo, wielkopolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 2 miesiące temu
Dołącz do naszego zespołu jako:Specjalista ds. inwestycji budowlanych z j. niemieckimMiejsce pracy: Robakowo (pow. poznański)Nasi architekci oraz specjaliści inwestycyjni koordynują oraz realizują projekty budowlane dla całej Grupy Raben w 15 krajach​. Pracując z Nami, będziesz prowadzić projekty od etapu planowania, aż po oddanie budynków do użytku, poznasz wspaniałych ludzi, z którymi podzielisz się swoją ekspercką wiedzą​. Razem będziecie inicjować i wdrażać międzynarodowe projekty oraz świętować wspólne sukcesy.
  • Znasz język niemiecki na poziomie swobodnej komunikacji?
  • Masz DRIVE do koordynacji prac i projektów inwestycyjnych?
  • Interesujesz się budownictwem przemysłowym?
Jeżeli na wszystkie z powyższych pytań odpowiedziałeś/łaś twierdząco weź udział w rekrutacji i dołącz do naszego zespołu ekspertów z obszaru inwestycji! Obiecujemy swobodę w działaniu, możliwość codziennego rozwoju oraz zapewniamy, że ani przez chwilę nie będziesz się z Nami nudził/ła. Jeśli, tak jak my, uważasz że praca zespołowa nie jest tylko hasłem, serdecznie zapraszamy.To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę na pełen etat) w Grupie Raben
  • Pracę w międzynarodowym środowisku (codzienna komunikacja w j. niemieckim)
  • Przestrzeń do samodzielnego prowadzenia projektów inwestycyjnych oraz otwartość na inicjowanie usprawnień w realizowanych procesach
  • Możliwość doskonalenia kompetencji językowych (dofinansowanie do nauki języków obcych + bezpłatny dostęp do platformy eTutor w zakresie nauki języka niemieckiego i angielskiego)
  • Cykliczne spotkania i imprezy firmowe, pakiet benefitów pozapłacowych, paliwo w korzystnej cenie, prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do szkoleń i kursów... I na tym nie koniec!​
Twój zakres obowiązków:
  • Zarządzanie projektami inwestycyjnymi na terenie, gdzie działa Grupa Raben (przede wszystkim Niemcy)
  • Nadzór i koordynacja projektów budowlanych i wykonawczych
  • Organizacja przetargów na prace projektowe, roboty oraz inwestycje budowlane​ w ramach generalnego wykonawstwa
  • Monitorowanie harmonogramu, budżetu i jakości prac dostawców, zarządzaniu dokumentacją inwestycyjną
  • Negocjacja umów o projektowanie, wykonawstwo i inne powiązane usługi
  • Współpraca z biurami projektowymi, firmami budowlanymi, przedstawicielami administracji budowlanej i samorządowej
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami budowlanymi (mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów międzynarodowych)
  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie atutem
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych na teren Niemiec lub stałej relokacji
  • Znajomość prawa budowlanego i procedur administracyjnych
  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane z zakresu architektury lub budownictwa)
  • Znajomość podstaw zagadnień ogólnobudowlanych, instalacyjnych oraz zasad funkcjonowania rynku nieruchomości
Mamy DRIVE do działania!Przy tak dużej skali działalności potrzebny jest podmiot, który zadba o wszystkie nasze biura i magazyny w ponad 150 lokalizacjach! Ktoś, kto odpowiada za wszystkie inwestycje budowlane Grupy Raben. Jesteśmy nią my - spółka Raben Real Estate Poland.Projektujemy i zarządzamy nowoczesnymi parkami i obiektami przemysłowymi odpowiadającymi potrzebom naszych Klientów i Pracowników.

Raben Group