TERAPEUTA- OPIEKUN

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Opole, opolskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0718
Obowiązki:Prowadzenie przez 4-8 godzin (pól lub pełny etat) grupowych zajęć, maks. do 8 osób z Trisomią 21 -rózne formy zajęć. Plastyczne, muzyczne, wyjścia do miasta, prace w ogródku, kuchni, zajęcia ruchowe, taneczne, muzyczne. Sprawowanie opieki. Od kandydata wymagana jest empatia, cierpliwość do osób z trisomią 21, kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność, sumienność, umiejętność pracy w grupie i z wolontariuszami, w miarę możliwości wykorzystania studentów w czasie praktyk itp.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Pozostałe wymagania:
  • Praca na pół lub pełny etat. Wynagrodzenie za pełny etat od 5000zł brutto. Wykształcenie pedagogiczne lub terapeuta zajęciowy, psycholog, fizjoterapeuta lub inny, który będzie potrafił poprowadzić grupowe zajęcia rozwijające kompetencje społeczne i samoobsługę oraz rozwijające kreatywność. Mile widziana umiejętność gry na pianinie/gitarze/ skrzypcach.
Miejsce pracy: 1 Maja 9/pok.93, 45-068 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: Brak danych.Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca