PRACA NA DZIALE ŚWIEŻYM - TYGODNIÓWKI

FallWork

  • Żyrardów, mazowieckie
  • 28,20 PLN za godzinę
  • Stała
  • Pełny etat
  • 22 dni temu
Opis stanowiska:
- obsługa Klienta przy ladzie mięso -wędliny
- systematyczna kontrola właściwego ułożenia asortymentu w ladzie
- odpowiedzialność za zapewnienie świeżości towaru oraz zachowanie wszelkich norm jakościowych
Wymagania:
- chęć do pracy w systemie zmianowym
- doświadczenie w pracy na stoisku mięso - wędliny będzie dużym atutem
- wiedza z zakresu produktów świeżych (właściwa ekspozycja w ladzie, asortyment, zasady i normy przechowywania)
- łatwość w nawiązywaniu kontakt z Klientem
- zaangażowanie w powierzone obowiązki
- książeczka sanitarno-epidemiologiczna -WYMÓG KONIECZNY!
Oferujemy:
- umowę zlecenie
- szkolenie przygotowujące do rozpoczęcia pracy
- stawkę godzinową 28,20 zł/h
- wynagrodzenie wypłacane w postaci tygodniowe lub miesięcznej do 15-tego dnia miesiąca
- profesjonalne wdrożenie i wsparcie
- pracę pełną wyzwań oraz stały kontakt z KoordynatoremJeżeli zainteresowała cię nasza oferta zadzwoń pod numer 790 790 446 lub wyślij SMS. Ustalimy szczegóły zatrudnienia oraz odpowiemy na wszelkie pytania odnośnie pracy!Osoby zainteresowane proszę o przesłanie aplikacji wraz z CV oraz poniższą klauzulą RODO: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”. FallWork Sp. z.o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (pod nr 6231).

Jobdesk.pl