STARSZY INSPEKTOR (NR 1044)

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 12 dni temu
Numer oferty: StPr/24/1044
Obowiązki:Prowadzenie urządzeń ewidencyjnych (rejestry, dzienniki korespondencji), przyjmowanie, ewidencjonowanie korespondencji wpływającej do Biura ( w wersji papierowej i elektronicznej), terminowe rejestrowanie i wysyłka korespondencji, prowadzenie punktu archiwizacyjnego, koordynowanie zadań dotyczących przygotowania dokumentów do zniszczenia.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Administracja biurowa z obsługą komputera
  • archiwizacja dokumentów
  • bardzo dobra obsługa komputera
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Pozostałe wymagania:
  • zwiększone umiejętności interpersonalnemile widziane doświadczenie w prowadzeniu kancelarii, ukończony kurs dla kierowników kancelarii
Miejsce pracy: Zygmunta Augusta 20a, 85-915 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwieStaż pracy: lata: 3Wymagane dokumenty: dokumenty wysyłać na adres: wbebydgoszcz.wai@ron.mil.plSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca