Specjalista ds. Turystyki językowej

ATJ Lingwista

  • Ochota (Warszawa)
  • 4 300-5 300 PLN miesięcznie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 23 dni temu
Jesteśmy tour operatorem z ponad 60-letnią historią językową rozwijający zagraniczne produkty turystyczne i edukacyjne. Specjalizujemy się w turystyce językowej oferując zagraniczne obozy językowe dla dzieci i młodzieży w Anglii, Irlandii, na Malcie, Cyprze, USA, Emiratach Arabskich, Hiszpanii, jak i wyjazdy językowe dla dorosłych na całym świecie. Oprócz tego w naszej ofercie mamy wycieczki szkolne, wczasy, rok szkolny za granicą, obozy sportowe dla klubów i wiele innych.Szukamy do naszego zespołu do biura na Warszawskiej Ochocie osoby do obsługi polskich klientów. Możliwość rozwoju kompetencji w produkcji programów.Specjalista ds. Turystyki językowejMiejsce pracy: Warszawa, Ochota, ul. Pruszkowska 6AOczekujemy:
  • wykształcenia wyższego
  • umiejętności pracy w zespole jak i samodzielnie
  • znajomości języka polskiego C2
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
  • znajomości pakietu Office (Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • mile widziane znajomość i doświadczenie w turystyce
  • mile widziane prawo jazdy
  • dyspozycyjności
  • pozytywnego nastawienia, motywacji
  • komunikatywności, dobrego kontaktu z ludźmi
  • dobrej samoorganizacji, sumienności
Zakres obowiązków:
  • obsługa Klienta i biur agencyjnych
  • czynna promocja produktów turystycznych i edukacyjnych
  • aktywna sprzedaż
  • przygotowanie ofert do katalogu i wg. bieżących zapytań
  • aktualizacja na stronie www
  • modelowanie ofert w programie rezerwacyjnym
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • pracę w miłym zespole
  • wartościowy niszowy produkt, który wspiera nawiązywanie i pogłębianie kontaktów międzynarodowych
  • system prowizyjny
  • dofinansowanie do pakietu medycznego