Przedstawiciel handlowy (sprzedaż hurtowa metali)

LeasingTeam

  • Chorzów, śląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 24 dni temu
Zakres obowiązków:
  • Pozyskiwanie nowych klientów;
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami;
  • Negocjowanie umów handlowych;
  • Raportowanie wyników sprzedaży;
  • Monitorowanie rynku i konkurencji.
Oczekiwania:
  • Doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela handlowego w obszarze sprzedaży produktów metalowych tj. aluminium, stal nierdzewna, miedź;
  • Znajomość rynku produktów metalowych;
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Prawo jazdy kat. B- gotowość do pracy mobilnej.
Oferta:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Samochód służbowy;
  • Pakiet benefitów- m.in. karta sportowa, prywatna opieka medyczna

LeasingTeam