Pełnomocnik ds. systemów zarządzania jakością

Coberon Chronos

  • Goleniów, zachodniopomorskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 24 dni temu
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:Pełnomocnik ds. systemów zarządzania jakością
Miejsce pracy: okolice Goleniowa (woj. zachodniopomorskie)Opis stanowiska:
Nadzór nad wymaganiami Systemu Zarządzania Jakością ISO w firmie produkcyjnej
Opracowywanie, wdrażanie i nadzorowanie procedur
Przygotowywanie firmy do audytów zewnętrznych z zakresu ISO, FSC
prowadzonych przez jednostki certyfikujące
Opracowywanie i przedstawianie sprawozdań dotyczących jakości oraz
funkcjonowania systemu
Prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu Systemu Zarządzania Jakością
Współpraca z działami w zakresie doskonalenia Systemu Zarządzania Jakością
Tworzenie analiz w celu rozwiązywania problemów jakościowych
Inicjowanie działań celem poprawy jakościWymagania:
Wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe
Min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
Doświadczenie w obszarze Systemów Zarządzania Jakością umożliwiające
samodzielne prowadzenie systemu
Certyfikat audytora wewnętrznego ISO
Znajomość wymagań GMP ( norma 15 378) i GDP
Zagadnienia ochrony środowiska i BHP możliwość rozwoju w tych kierunkach
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywny, mile widziana również
znajomość języka niemieckiego
Prawo jazdy kat. BOferujemy:
Stabilne zatrudnienie
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
Benefity z ZFŚS

Lento