Gdańsk Lotnisko McDonald's od 4200 do 4900zł brutto/popołudnia

McDonald's

  • Gdańsk, pomorskie
  • 4 900 PLN miesięcznie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 23 dni temu
Szukasz pracy:
  • wśród ludzi?
  • z elastycznymi godzinami?
  • dającej możliwość awansu?
  • z benefitami poza wypłatą?
Świetnie trafiłeś! Dołącz do Naszego zespołu w Restauracji McDonald's Gdańsk Lotnisko jako pracownik Restauracji.
Gdańsk Lotnisko McDonald's od 4200 do 4900zł brutto/popołudniaOferujemy:
  • Stawka 4200 - 4900zł brutto (po przepracowaniu 168h), po 3 miesiącach pracy stawka 4400 - 5100zł
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
  • 20% dodatku za pracę w godzinach nocnych
  • umowę o pracę
  • pakiet sportowy OK System/Multisport
  • ubezpieczenie grupowe
  • ofertę rabatową dla pracowników
  • elastyczny grafik dla osób uczących się
  • możliwość szybkiego rozwoju
  • pełen zakres szkoleń
Od Ciebie oczekujemy:
  • otwartości i chęci uczenia się
  • zaangażowania w wykonywaną pracę
  • naturalnego, bezpośredniego kontaktu z Naszymi Gośćmi
  • umiejętności komunikacji w zespole
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub chęci wyrobienia książeczki sanitarno-epidemiologicznej
  • zaświadczenie o niekaralności lub chęci jego wyrobienia
  • dyspozycyjność w godzinach 14:00-23:00 (w razie potrzeb możliwość dostosowania godzin pracy)
Twoje zadania:
  • przygotowanie produktów (kanapek, sałatek, napojów, deserów) oraz obsługa urządzeń
  • sprzedaż produktów, obsługa kasy fiskalnej
  • kompletowanie i wydawanie zamówień
  • prace magazynowe, uzupełnianie zapasów
  • prace porządkowe w kuchni i na terenie restauracji
Oferta skierowana wyłącznie do osób pełnoletnich.Więcej informacji uzyskasz u:
Kierownika Restauracji McDonald's Gdańsk Lotnisko oraz Asystenta ds. Personalnych pod numerem telefonu: +48 694 495 947

Jobdesk.pl