Menedżer Projektów IT

Ergo Hestia

  • Sopot, pomorskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
  • Aplikuj teraz
Twój zakres obowiązków:
  • prowadzenie projektów związanych z rozwojem i utrzymaniem infrastruktury IT, m.in. serwerów, serwerowni, sieci komputerowej lub telekomunikacji oraz systemów klasy ITSM, IDAM i bezpieczeństwa,
  • wdrażanie usług technologicznych zarówno na platformach on-prem jak i w chmurze(obecnie Azure),
  • udział w procesie przygotowania wycen, ofert i umów oraz procesie przetargowym,
  • skuteczne zarządzanie harmonogramem, ryzykiem, budżetem oraz jakością wdrażanych rozwiązań,
  • współpraca, koordynacja, kontraktowanie i rozliczanie prac zarówno z zewnętrznymi dostawcami usług informatycznych, jak i wewnętrznymi zespołami IT,
  • budowanie relacji z interesariuszami, delegowanie i rozliczanie przydzielonych zadań, ustalanie priorytetów,
  • zapewnienie, że prowadzone projekty są zgodne z wymaganiami regulacyjnymi m.in. bezpieczeństwa informatycznego, oceną ryzyka i standardami wdrażania rozwiązań,
  • dokumentowanie wymagań, budowa odpowiednich rozwiązań technicznych,
  • komunikowanie postępów, udział w przeglądach, regularne raportowanie i prezentowanie postępu prac projektów,
  • współpraca z zespołami administratorów, architektów, programistów oraz devOpsów.
Nasze wymagania:
  • minimum 3-letnie doświadczenie w roli Menedżera Projektów IT w obszarze infrastruktury i usług IT,
  • wykształcenie wyższe o profilu informatycznym, ekonomicznym lub pokrewne techniczne,
  • znajomość rozwiązań i standardów w zakresie technologii IT,
  • znajomość metodyk prowadzenia projektów IT: klasycznych (Waterfall) oraz zwinnych (Agile),
  • znajomość j. angielskiego na poziomie pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej oraz swobodną komunikację (min.B2),
  • wysokie zdolności komunikacyjne, nastawienie na współpracę, umiejętność podtrzymywania relacji oraz zarządzania zespołem w tym umiejętność skutecznej komunikacji zarówno z zespołem technicznym, jak i z interesariuszami biznesowymi,
  • zdolności analityczne, umiejętność delegowania zadań i wyznaczania celów,
  • znajomość procesów ITSM mile widziana,
  • praktyczna znajomość zagadnień dotyczących cyberbezpieczeństwa infrastruktury i aplikacji będzie dodatkowym atutem.
To oferujemy:
  • pracę w firmie będącej jednym z liderów rynku ubezpieczeń w Polsce,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w systemie hybrydowym,
  • elastyczne godziny rozpoczynania pracy (możliwość rozpoczęcia pracy 7-9),
  • innowacyjne środowisko pracy i możliwość udziału w ciekawych projektach, które niejednokrotnie wyznaczają trendy na rynku,
  • narzędzia umożliwiające realizację celów,
  • realny wpływ na swój rozwój oraz ścieżkę kariery,
  • najwyższe standardy pracy,
  • pakiet benefitów.
Zainteresowanych Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o dokładne wypełnienie formularza rekrutacyjnego dostępnego po kliknięciu w przycisk "Aplikuj".

Ergo Hestia