OD REFERENTA DO SPECJALISTY

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Sztum, pomorskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0147
Obowiązki:https://zdw-gdansk.biuletyn.net
ogłoszenie 22/2024Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • obsługa urządzeń biurowych
  • Znajomość pakietu MS Office
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
  • wyższe (w tym licencjat)
  • średnie ogólnokształcące
Miejsce pracy: Żeromskiego 14, 82-400 Sztum, powiat: sztumski, woj: pomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyStaż pracy: lata: 1Wymagane dokumenty: cvSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca