OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ MONTAŻOWYCH

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Mielec, podkarpackie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0711
Obowiązki:Obsługa linii lakierniczej w obszarze załadunku i rozładunku, przezbrajanie zawieszek i pakowanie detali, wykonywanie czynności obsługowych po lakierowaniu pod nadzorem pracownika obsługi technicznej, pakowanie detali, precyzyjna kontrola detali zgodnie z zaleceniami kontroli jakości, informowanie działu jakości o wszystkich stwierdzonych uchybieniach w dziedzinie jakości detali, informowanie przełożonych o wszystkich stwierdzonych awariach, usterkach linii lakierniczej, terminowe i precyzyjne wykonywanie powierzonych zadań, dbałość o czystość i estetykę środowiska pracy (usuwanie zbędnych palet i materiałów do magazynu, dbanie o należyty stan urządzeń i powierzonych narzędzi), obsługa urządzeń montażowych i maszyn wtryskowych, montaż detali i elementów złożonych zgodnie z dokumentacją techniczną, precyzyjna kontrola detali zgodnie z zaleceniami kontroli jakości.
Praca w systemie IV-brygadowym.Wymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
  • zasadnicze zawodowe
Pozostałe wymagania:
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym, umiejętność pracy w zespole, proaktywność i zaangażowanie w obowiązki, zdolności manualne, dokładność, rzetelność, spostrzegawczość, umiejętność obsługi komputera w środowisku Windows.
Miejsce pracy: Wojska Polskiego 6, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie CV za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres mrajpold@texen.com lub kontakt osobisty lub kontakt telefoniczny pod numerem 17 773 95 37Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca