Specjalista ds. Zarządzania Ryzykiem - Warszawa

Polregio

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 12 dni temu
  • Aplikuj teraz
Główne zadania na tym stanowisku to:
  • Obsługa procesu zintegrowanego zarządzania ryzykiem, w tym identyfikacja i szacowanie ryzyk, przygotowywanie scenariuszy dotyczących możliwych ryzyk.
  • Współpraca z właścicielami ryzyk w ramach wypracowania wskaźników opisujących ryzyko, ich pomiaru i prezentowania oraz identyfikacji przyczyn materializacji ryzyka i wypracowywania działań mitygujących.
  • Bezpośrednia współpraca z Pełnomocnikiem ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania.
  • Monitorowanie i raportowanie poziomu ryzyka.
  • Identyfikacja zagrożeń, incydentów, zdarzeń operacyjnych i ograniczanie ryzyk z nimi związanych.
  • Opracowywanie i monitorowanie wskaźników ryzyk oraz analizowanie wyników ich pomiaru.
  • Analiza kontekstu wewnętrznego i zewnętrznego oraz ustalenie kontekstu zarządzania ryzykiem.
Czego oczekujemy?
  • Wykształcenia wyższego.
  • Chęci do stałego rozwijania swoich umiejętności i poszerzania wiedzy branżowej poprzez szkolenia/kursy/konferencje poparte certyfikatami.
  • 5-letniego doświadczenia na stanowisku związanym z analizą danych/ryzyk.
  • Znajomości norm: ISO 9001, ISO/IEC 27001,ISO 37001, ISO 31000 i regulacji z zakresu zarządzania ryzykiem.
  • Bardzo dobrej znajomości narzędzi i systemów IT, w tym przede wszystkim zaawansowanej znajomości Excela.
  • Bardzo dobrej znajomości zasad i technik prezentacji.
  • Rozwiniętych umiejętności analitycznych.
Co doceniamy szczególnie?
  • Mile widziana znajomość branży kolejowej.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę u największego przewoźnika pasażerskiego oferującego przewozy regionalne na terenie całego kraju (dogodną lokalizacja - okolice Dworca Zachodniego).
  • Elastyczny system czasu pracy - możliwość rozpoczynania pracy między 7:00 a 8:30.
  • Przyjazną atmosferę w zespole.
  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku.
  • Świadczenia socjalne.
  • Ubezpieczenie medyczne.
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu.
  • Atrakcyjne zniżki na przejazdy kolejowe po Polsce i Europie dla Pracownika i jego najbliższej rodziny.
  • Dodatkowy dzień wolny w roku - Dzień Kolejarza - 25 listopada.
Zniżki na przejazdy kolejąUbezpieczenie medyczneDopłaty do wypoczynkuDodatkowy dzień wolny w Święto KolejarzaUmowa o pracęSzkolenia specjalizacyjneŚwiadczenia świąteczneProgram pożyczek pracowniczych

Polregio