PRACOWNIK PRODUKCYJNY - POMOCNIK APARATOWEGO

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Bobrowo, kujawsko-pomorskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0276
Obowiązki:Przygotowywanie mieszanki surowców wg receptury, pakowanie wyrobów gotowych, przygotowywanie materiałów i opakowań zgodnie z planem produkcyjnym, wykonywanie procesów mycia i dezynfekcji, wypełnianie dokumentacji, dbanie o porządek i higienę na stanowisku pracy oraz w pomieszczeniach produkcyjnych i przedprodukcyjnych, inwentaryzacje zużycia surowców.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Pozostałe wymagania:
  • Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, mile widziane umiejętności obsługi maszyn pomiarowych oraz obsługi wózków widłowych, umiejętność pracy w zespole, znajomość zasad higienyPraca w godzinach 07:00-15:00, 15:00-23:00Umowa na okres próbny z możliwością zatrudnienia na stałe
Miejsce pracy: 87-327 Bobrowo 28, powiat: brodnicki, woj: kujawsko-pomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: Skierowanie z PUPKandydaci mogą zgłaszać się do pracodawcy w godzinach 08:00-14:00Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca