Monter/ka

Gi Group

  • Świebodzin, lubuskie
  • 4 400 PLN miesięcznie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 18 dni temu
Szczegóły oferty pracyData : 2024-04-10Dostępność : 3 zmianyTyp umowy : Umowa o pracę tymczasowąOferujemy:
  • Wynagrodzenie podstawowe 4 400,00 zł brutto na podstawie umowy o pracę tymczasową z GiGroup,
  • Podwyżka wynagrodzenia po 6 miesiącach pracy,
  • Realne szanse na przejście w struktury Klienta w trakcie 18 miesięcy,
  • Po pierwszym miesiącu premie do 20% od wynagrodzenia,
  • Codzienny dodatek 10 zł do wykorzystania na stołówce zakładowej,
  • Bezpłatny dojazd do miejsca pracy (Sulechów, Międzyrzecz, Świebodzin, Poźrzadło/Łagów),
  • Dopłata do dojazdów w zależności od miejsca zamieszkania (do 250 zł ),
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia Allianz/Multisport,
  • Miejsce pracy: Świebodzin.
Zadania:
  • Montaż komponentów i podzespołów zgodnie z instrukcjami,
  • Współpraca z innymi członkami zespołu produkcyjnego w celu zapewnienia płynności procesu montażu,
  • Sprawdzanie jakości wykonanych montaży i zapewnienie zgodności z ustalonymi standardami jakości.
Wymagania:
  • Sprawności fizycznej,
  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym,
  • Chęć nauki i rozwoju w branży produkcyjnej
Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010Branża : Motoryzacja i pojazdy transportoweSpecjalizacja : Samochody i ciężarówkiRodzaj pracy :Miejsce pracy : - -Id oferty pracy : 13175

Gi Group