Młodszy Specjalista ds. Controllingu / Młodszy Specjalista ds. Analiz i Raportowania

Capital Service

  • Ostrołęka, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 19 dni temu
Od ponad 23 lat nieprzerwanie funkcjonujemy na rynku finansowym.Stajemy się jednym z liderów rynku consumer finance. Sprzedajemy we wszystkich kanałach sprzedaży, z optymalnie wykorzystaną struktura, dywersyfikujemy sprzedaż w kierunku online, contact center i modeli hybrydowych.Pracujemy w młodym i wyjątkowo dynamicznym zespole. Każdego dnia dbamy o dobro naszych Klientów. To właśnie dla nich chcemy się ciągle udoskonalać i rozwijać. Wśród Pracowników cenimy niezależność, kreatywność oraz samodzielność.Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:Młodszy Specjalista ds. Controllingu / Młodszy Specjalista ds. Analiz i RaportowaniaMiejsce pracy: OstrołękaOferujemy:
  • oprócz wynagrodzenia zapewniamy stabilne zatrudnienie, nowoczesne narzędzia pracy, nagrody, komfortowe biuro
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w postaci szkoleń, warsztatów i konferencji branżowych,
  • ciekawą pracę i możliwości rozwoju - nowatorskie i prestiżowe projekty, praca z doświadczonym i ambitnym zespołem,
  • pracę w zgranym, otwartym zespole, w którym panuje super atmosfera i wysokie standardy etyczne
Twój zakres obowiązków:
  • sporządzanie raportów operacyjnych na potrzeby Spółki
  • korzystanie z baz danych (SQL) oraz pozostałych narzędzi umożliwiających sprawne i optymalne raportowanie w Spółce
  • analiza czynników mających wpływ na procesy sprzedażowe oraz windykacyjne zachodzące w Spółce
  • opracowanie wymagań i udział we wdrożeniu systemu sprawozdawczości zarządczej
  • zapewnienie prawidłowego pozyskiwania danych źródłowych do systemu sprawozdawczości zarządczej
Nasze wymagania:
  • praca w siedzibie Spółki w Ostrołęce
  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne lub informatyczne)
  • doświadczenie w pracy na danym lub podobnym stanowisku
  • dobra znajomość Excel
  • znajomość Microsoft SQL
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy, orientacja na szczegóły i rzetelność
  • znajomość produktów finansowych będzie dodatkowym atutem
To oferujemy:
  • umowę o pracę
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • współpracę z zaangażowanym zespołem
  • wsparcie przełożonego w okresie adaptacji
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego oraz pakietu sportowego
Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Praca.pl