Elektryk- Elektromechanik | Utrzymanie Ruchu | 7500- 9000 zł brutto

Gi Group

  • Zabrze,śląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 30 dni temu
Szczegóły oferty pracyData : 2024-03-26Dostępność : Pełny etatTyp umowy : Umowa o pracęUtrzymanie Ruchu- Elektryk/Elektromechanik.System premiowy, benefity, umowa o pracę.Miejsce pracy: ZabrzeOferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednie w firmie naszego Klienta (umowa o pracę)
  • wynagrodzenie miesięczne od 7500 do 9000 zł brutto (adekwatnie do doświadczenia)
  • premię frekwencyjną
  • dodatkowe premie kwartalne oraz premie za realizację celów
  • bogaty pakiet benefitów: pakiet prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do karty sportowej, możliwość korzystania ze szkoleń
  • bonusy świąteczne- karty podarunkowe
  • spotkania integracyjne
Zadania:
  • bieżące usuwanie usterek, awarii maszyn- gotowość do wsparcia dla Działu Produkcji
  • naprawa maszyn i urządzeń, uzupełnianie dokumentacji
  • wykonywanie przeglądów technicznych
Wymagania:
  • praktyczna wiedza i umiejętności dotyczące elektryki, mechaniki, hydrauliki
  • dobra znajomość rysunku technicznego i umiejętność pracy w oparciu o schematy elektryczne
  • uprawnienia SEP do 1 kV- mile widziane
Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010Branża : Produkcja i konserwacjaSpecjalizacja : Produkcja i konserwacjaRodzaj pracy :Miejsce pracy : - -Id oferty pracy : 12445

Gi Group