Psycholog/ Psycholog dziecięcy - telekonsultacje (PZU Zdrowie)

PZU

  • Polska
  • Stała
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
Twój zakres obowiązków
  • Realizacja konsultacji psychologicznych za pośrednictwem kanałów zdalnych dla dzieci lub/i dorosłych
  • Prowadzenie dokumentacji psychologicznej
  • Zapewnienie wysokich standardów obsługi Pacjenta
Nasze wymagania
  • Posiadasz tytuł zawodowy magistra psychologii
  • Masz min. 1 rok doświadczenia w obszarze poradnictwa psychologicznego
To oferujemy
  • Umowa B2B
  • Możliwość samorealizacji, doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji zawodowych
  • Nowoczesny sprzęt medyczny oraz rozwiązania informatyczne w obsłudze Pacjenta
  • Wsparcie kadry zarządzającej oraz wykwalifikowanego personelu pielęgniarskiego i recepcyjnego
Nie czekaj i zgłoś się już dziś

PZU