OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO (NR 0817)

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Polska
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0817
Obowiązki:praca na magazynie, obługa magazynu, 1-zmianaWymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie:
  • podstawowe
Pozostałe wymagania:
  • wykształcenie bez znaczenia, mile widziane doświadczenie zawodowe, uprawnienia do obsługi wózków widłowych
Miejsce pracy: 88-100 Kruśliwiec 16, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskieRodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługWymagane dokumenty: skierowanie, cv, kontakt z pracodawcą osobistySposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca