Senior RPA Developer

Arvato

  • Poznań, wielkopolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 18 dni temu
Zadania:
  • Wsparcie jednostek biznesowych w poszukiwaniu potencjałów i możliwości zastosowania rozwiązań RPA,
  • Projektowanie, programowanie, testowanie i wdrażanie rozwiązań RPA zgodnie z wymaganiami biznesowymi w oparciu o metodyki zwinne,
  • Utrzymywanie i przestrzeganie zasad wytwarzania oprogramowania przyjętych w firmie i dobrych praktyk tworzenia oprogramowania w ramach RPA,
  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji tworzonych rozwiązań,
  • Wsparcie i utrzymanie wdrożonych rozwiązań,
  • Administracja UiPath Orchestrator (uprawnienia, licencje, konfiguracja robotów i połączeń),
  • Ciągłe poszerzanie wiedzy zawodowej poprzez udział w warsztatach i szkoleniach edukacyjnych oraz rozwijanie i utrzymywanie biegłości w zakresie najnowszych aktualizacji oprogramowania RPA.
Wymagania:
  • Co najmniej 5 lata doświadczenia na stanowisku RPA Developer lub podobnym,
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi UiPath,
  • Język angielski na poziomie min. B2/C1,
  • Ciekawość i chęć poznawania nowych trendów w świecie technologii RPA/AI ,
  • Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi Microsoft Office 365,
  • Bardzo wysokie umiejętności analityczne pozwalające na rozwiązywanie złożonych problemów,
  • Nastawienie na współpracę i realizację projektów w zespołach zróżnicowanych kompetencyjnie, a także bardzo wysokie umiejętności komunikacji i rozwiązywania problemów,
  • Silna motywacja, samodyscyplina i orientacja na wyniki,
Mile widziane:
  • Znajomość i doświadczenie w korzystaniu i tworzeniu rozwiązań Power Platform i Azure (np. Logic Apps, Power Automate, Power Apps),
  • Certyfikacja UiPath Certified Professional Automation Developer Professional lub UIPath Advanced Developer,
  • Zaplecze programowania w dowolnym języku kodowania, najlepiej .NET lub Python,
  • Znajomość języka SQL, rozumienie struktur relacyjnych baz danych.
Takie dajemy możliwości rozwoju:
  • Możliwość kursów, szkoleń i certyfikacji, umożliwiające doskonalenie obecnych umiejętności oraz rozwój w preferowanym kierunku,
  • branżowe platformy e-learningowe,
  • czas na rozwój Twoich pomysłów,
  • treningi umiejętności miękkich,
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych,
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie.
To oferujemy:
  • udział w rozwijających projektach mających wpływ na działanie Arvato
  • pracę w oparciu o metody zwinne
  • możliwość korzystania z home office 2 dni w tygodniu
  • zgrany Zespół zapewniający świetną atmosferę!
Arvato jest liderem usług logistycznych e-commerce dla branż Fashion&Beauty oraz Healthcare. Zapewniamy kompleksowe usługi dla sektora e-commerce. Dzięki ponad 25 letniemu doświadczeniu w obsłudze procesów operacyjnych, wiedzy eksperckiej na temat kompleksowej wysyłki B2C i B2B, Arvato zapewnia sklepom on-line możliwość uzyskania natychmiastowych korzyści biznesowych, wpływając na zwiększenie poziomu satysfakcji klientów. Arvato łączy know-how swoich pracowników z odpowiednią technologią i właściwymi procesami biznesowymi, aby w wymierny sposób zwiększyć produktywność i wyniki działalności swoich partnerów.We wszystkich lokalizacjach współpracujemy według zasad Team Positivity - Pozytywny Zespół. Filarami tego podejścia są Postawa, Relacje i Otwartość. PRO to przede wszystkim przestrzeń do dialogu, a także ciągłe budowanie otwartości w oparciu o szacunek, pomoc i życzliwość. Pozwala nam to być organizacją rozwijającą się dzięki dbałości o pozytywne relacje.Company: Arvato Polska Sp. z o.o. - Arvato ServicesCountry: PolandState/Region: WielkopolskieCity: PoznańPostal Code: 61-569Job ID: 269182

Arvato