SZWACZKA / TECHNICZNY PRACOWNIK PRODUKCYJNY (NR 1057)

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 12 dni temu
Numer oferty: StPr/24/1057
Obowiązki:szycie szelek bezpieczeństwa, plecaków, toreb.godziny pracy są do ustalenia w przedziale między 5 - 18.umowa : na początek umowa na czas określony, po ok. 12-18 miesiącach na nieokreślonyWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Pozostałe wymagania:
  • doświadczenie / praktyka min. 3 lat maszyny Durkop, Juki
Miejsce pracy: Brodnicka 15, 85-735 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyStaż pracy: lata: 3Wymagane dokumenty: Dokumenty należy przesyłać na adrese-mail: biuro@jmpinter.com z dopiskiem praca i wskazanie na jakie stanowisko.lubtel. 607-680-901miejsce pracy ul. Brodnicka 15, 85-735 Bydgoszcz, Bartodzieje, przy Centrum Handlowym Galeria Pomorska łatwy dojazd autobusem, tramwajem, PKPSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca