Praca bez doświadczenia

LeasingTeam

  • Warszawa, mazowieckie
  • 27,70 PLN za godzinę
  • Stała
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
Zakres obowiązków:
  • Telefoniczna obsługa połączeń przychodzących w zakresie obsługi ubezpieczeń
  • Pozyskiwanie danych i zgód od klienta
  • Interpretacja zapytań związanych z ogólnymi warunkami ubezpieczeń
  • Budowanie pozytywnego wizerunku i dobrych relacji z Klientami
  • Wprowadzanie danych klientów i zapytań do systemów firmowych
Oczekiwania:
  • Wykształcenie minimum średnie, zdana matura (preferowani studenci studiów zaocznych)
  • Dyspozycyjność do pracy 40 godzin w tygodniu
  • Swoboda w przeprowadzaniu rozmów telefonicznych
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Chęć uczenia się i samodzielnego zdobywania nowych kompetencji
Oferta:
  • Umowa zlecenie
  • Stawka: 27,70 zł/h brutto
  • Lokalizacja biura: Warszawa, Mokotów
  • Elastyczny czas pracy 8:00-16:00 | 9:00-17:00 | 10:00- 18:00
  • Praca w systemie hybrydowym (3 dni zdalnie, 2 dni z biura)

LeasingTeam