Praktyka - Marketing i Rozwój Produktu

Bank Millennium

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
Praktyka - Marketing i Rozwój ProduktuNazwa Firmy: BANK MILLENNIUM SPÓŁKA AKCYJNA
Departament: WYDZIAŁ RACHUNKÓW BIEŻĄCYCH
Rodzaj zatrudnienia: UMOWA ABSOLWENCKAObowiązki:
  • Analiza konkurencji i rynku w zakresie rachunków osobistych i usług dodatkowych
  • Inicjowanie oraz prowadzenie projektów dotyczących akwizycji klientów indywidualnych i ich aktywacji w oparciu o ofertę rachunków
  • Prowadzenie projektów w zakresie rozwoju oferty rachunków bieżących i usług dodatkowych we współpracy z innymi jednostkami Banku
  • Analiza i monitorowanie portfela klientów
  • Współpraca międzydepartamentowa w zakresie obsługi produktów
Wymagania:
  • Gotowość do odbycia praktyki w okresie 04.07-30.09, 40 h w tygodniu
  • Dobra znajomość rynku bankowego
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Umiejętność przygotowania prezentacji
Mile widziane:
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Umiejętności analityczne
  • Samodzielność
Oferujemy:
  • Płatną praktykę w oparciu o umowę absolwencką
  • Pracę hybrydową w wymiarze 2 dni zdalnie i 3 dni stacjonarnie oraz potrzebne narzędzia
  • Doświadczenie w pracy w obszarze marketingu oraz pracy z bazami danych, prezentacją danych
  • Opiekę mentora, który wprowadzi Cię do wykonywanych zadań oraz udzieli wsparcia na każdym etapie praktyki
  • Udział w zadaniach, które istotnie wpłyną na Twój rozwój oraz informację zwrotną, udzielaną na bieżąco- ,,parzeniu kawy" mówimy stanowcze NIE!
  • Pracę w kompetentnym i przyjaznym zespole- dbamy o dobrą atmosferę pracy :)
  • Dyplom po ukończonej praktyce